icon

The Battle Cats

9.10.0 için
Android

3.5

19

Kedilerinizi düşman birliklerine karşı savaşmaya gönderin

236.8k

Bu uygulamayı oyla

+12

X
The Battle Cats, üssünüzü işgalci birliklerin saldırılarından korumak ve bunu yapmak için kedi ordunuzu kullanmak zorunda olduğunuz gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Denizkızı kedileri, güçlü kediler, şişman kediler, karnaval kedileri arasından seçim yapabilirsiniz ... Hayal edebileceğiniz her türlü kedi!

The Battle Cats'in oyun mekaniği oldukça basit. Üssünüz, düşmanınız solda iken küçük bir 2B ayarının sağında bulunur. Her saniye, iki taraf da iki şey için kullanabilecekleri para alacak: Üssü geliştirmek veya asker almak. Amacınız oluşturduğunuz ordu ile düşman üssünü yok etmeye çalışmaktır (her türlü kediden).

Seviyeler arasında, kazandığınız deneyim sayesinde tonlarca yeni kedinin kilidini açabilirsiniz. Yeni kediler kesinlikle gereklidir, çünkü ilk kediler sadece temel becerilere sahiptir. Yine de bazı özel kediler düşmanlarınıza yıkıcı saldırılar yapabilir.

Battle Cats, çok basit oyun mekaniği ve basit ama sevimli grafikleri olan bir strateji oyunudur. Buna ek olarak, oyun tek oyunculu seviyelerin yanı sıra skorbord ve bir avuç başarı sunuyor.
X